Forum Forum Modelarskie Strona Główna Forum Modelarskie
www.dioramy.fora.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zaśniedzały Aerograf-Ultra Harder & Steinbeck:(

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Modelarskie Strona Główna -> Sprzęt do malowania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Specu



Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/1
Skąd: Pomorze
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:48, 09 Lut 2012    Temat postu: Zaśniedzały Aerograf-Ultra Harder & Steinbeck:(

Witam Serdecznie!!

Mam mały problem z aerografem, mianowicie leżał w wodzie i z jednej strony trochę zaśniedział. Wiem że nie ma to większego znaczenia jeśli chodzi o malowanie ale nie wygląda to zbyt estetycznie. Mam nadzieję że da się to jakoś wypolerować. Bym był wdzięczny za pomoc.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Modelarskie Strona Główna -> Sprzęt do malowania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin